W dniu 28.09.2022 r. biuro Spółki będzie czynne w godzinach 07:00 ÷ 13:30. Za utrudnienia przepraszamy.Znajdziecie nas w Białymstoku przy ul. Częstochowskiej 16 lok. U2.O nas

          Spółka Usług Kominiarskich Spółka z o.o. dawniej Spółdzielnia Usług Kominiarskich w Białymstoku, nieprzerwanie od ponad 50 lat świadczy usługi na rzecz firm, instytucji samorządowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz odbiorców indywidualnych, których celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem ludzi i mienia. Usługi wykonywane są na terenie czterech województw: podlaskiego, lubelskiego, mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego (zgodnie z poniższą mapką).          Zawsze w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy wykonujemy następujące usługi:
  1. przeglądy instalacji gazowych, sprawdzanie szczelności urządzeń na gaz,
  2. sprawdzanie, czyszczenie i opiniowanie urządzeń kominowych i kanałów,
  3. przeglądanie przewodów za pomocą kamery inspekcyjnej z możliwością nagrywania stanu przewodów,
  4. przeprowadzanie inwentaryzacji przewodów kominowych,
  5. przeprowadzanie profilaktycznych przeglądów przeciwpożarowych urządzeń grzewczo - kominowych,
  6. przeprowadzanie specjalistycznych badań i pomiarów przy użyciu kamery inspekcyjnej, anemometrów, wykrywaczy: CO, gazów wybuchowych i toksycznych,
          Zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników, posiadających wiedzę i doświadczenie pozwalające na rzetelne świadczenie usług wysokiej jakości. Wszelkie prace wykonywane są we własnym zakresie przez przeszkolonych pracowników pod nadzorem mistrzów kominiarskich, posiadających wszelkie uprawnienia w zakresie rzemiosła kominiarskiego.

          Przez cały czas podnosimy poziom wiedzy, a tym samym jakość świadczących usług poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, śledzenie fachowej literatury oraz informacji zawartych w internecie.